ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  זכויות חולי סרטן – תביעות ביטוח לאומי

  זכויות חולי סרטן – סקירה

  במקרה וחס וחלילה חלית בסרטן  ישנם מספר גופים שתפקידם המוצהר הוא לעזור בעת צרה צרורה זו.

  למרבה הצער גופים אילו דורשים הרבה התעסקות והוכחות , דווקא בשעה שאתה נימצא בסערת רגשות ובפניית כל הכוחות להתמודדות במחלה.

  המלצתינו היא לפנות כמובן לעורך דין תביעות ביטוח לאומי שיעזור לך בהתמודדות הזו.

  הכנו בקצרה את עיקרי הגופים אליהם ניתן לפנות. קיימים כמובן עוד עמותות וארגונים נוספים , אל אלה הם העיקריים שבהם:

  ביטוח לאומי ומס הכנסה

  זכויות חולי סרטן במס הכנסה ניתנות עד לגובה התקרה לפי סוג ההכנסה.

  לשם כך עליך לקבל הרכה מביטוח לאומי כחולה בדרגת נכות 90% ומעלה , דבר שיקנה לך זכאות לפטור מתשלום מס הכנסה.

  אם חו"ח מקבלים טיפולים אונקולוגיים, או מאובחנים כסובלים ממחלה מפושטת או עוברים ניתוח להסרת גידול סרטני – הם עשויים לקבל פטור ממס הכנסה לתקופה זמנית.

  למשך תקופת הנכות חשובה גם כן . נכות זמנית הנקבעת למשך פחות מ-186 ימים אינה מקנה פטור. קביעת נכות למשך 186 עד 365 ימים מזכה בפטור לפי תקרה מופחתת.

  חברות הביטוח

  פוליסות ביטוח פרטיות או קרנות פנסיה ובסגרת כיסויי ביטוח שונים שרכשו בגין אובדן כושר עבודה, סיעוד, גילוי מחלות קשות (המזכה בתשלום חד פעמי לארע ונקבע לפי גובה הכיסויי הנרכש )וביטוח תרופות. יכולים להעמיד לך זכות נוספת לקבלת תשלום

  ישנם טיפולים אונקולוגיים במהלכם מאושרת זכאות לפיצוי בגין אובדן כושר עבודה, בהתאם לתופעות הלוואי מהן סובל החולה בגינם..

  מה הן הזכויות מקרנות הפנסיה

  חולה החוסך לקרן פנסיה, עשוי להיות זכאי גם לגמלת פנסיית נכות  מקרן הפנסיה (ללא תלות בקצבת נכות מביטוח לאומי) במקרה של אובדן כושר עבודה כתוצאה ממחלתם.

  פנסיית נכות משולמת לחולה עד גיל הפרישה באם איבד את כושרו להשתכר. בתום הטיפולים חברת הביטוח תבצע הערכה הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית של החולה, על מנת לבחון את השפעת הטיפולים והמחלה על יכולתו לחזור לעבוד.
  זכויות חולי סרטן בפנסיית נכות הן גמלה חודשית מקסימלית של 70% מהשכר בקרנות הפנסיה הישנות, ו-75% מהשכר בקרנות הפנסיה החדשות.

  חולי סרטן אשר הפסיקו או צמצמו את עבודתם בעקבות המחלה, יכולים  גם הם להגיש בקשה לפנסיית נכות.

   

  יש לבחור במשרד עורכי דין תביעות ביטוח לאומי, משרד בוטיק קטן בו תקבלו יחס אישי, ישבו איתכם ויבחנו את כל הגורמים מסביב, על מנת למפות את כל הזכאויות האפשריות, באופן שימקסם את התקבול שינתן תוך מזכור פגיעה בקצבאות או תנאים אחרים להם אתם זכאים. כלומר עורך דין שיסתכל על המקרה מזווית הראיה של הלקוח בלבד.

  לסיכום

  משרד עו"ד רגינה דובינסקי יעזור לכם למקסם את הזכויות שלכם בביטוח לאומי, תוך כדי ליווי מתמיד ושוטף בכל הנדרש ויוביל אתכם בביטחה בין כל הדרישות והתקנות של ביטוח לאומי.

   

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין באינטרנט
   דילוג לתוכן